افزونه ها دریافت مقالات با یک کلیک

پس از نصب افزونه مربوط به مرورگر فایرفاکس یا کروم، هنگام جستجوی مقالات با ورود به صفحه مقاله مد نظر خود، در صورتیکه پایگاه مذکور مورد پشتیبانی سامانه دریافت خودکار مقاله باشد، دکمه ای به رنگ سبز در بالا و گوشه سمت چپ صفحه ظاهر خواهد شد که امکان دریافت مقاله مد نظر شما را در صورت پشتیبانی توسط سامانه، فقط با یک کلیک بر روی آن فراهم می نماید. البته شما باید پیش تر با حساب کاربری خود وارد سامانه شده باشید. ظاهر شدن دکمه سبز رنگ به معنای پشتیبانی از مقاله نبوده و صرفا امکان ارسال سریع آن به سامانه را فراهم می آورد تا در صورت امکان توسط سامانه دریافت شود.

افزونه ها، برنامه هایی کوچک هستند که قابلیت یا قابلیتهایی را به مرورگر شما می افزایند.

اطلاعات بیشتر

به منظور استفاده از افزونه فایرفاکس ابتدا باید افزونه Greasemonkey را نصب نمایید. بدین منظور توسط مرورگر فایرفاکس این لینک را باز نموده و بر روی Add to Firefox کلیک نمایید. سپس افزونه بر روی مروگر شما نصب خواهد شد.

پس از نصب این افزونه اسکریپت زیر را نصب نمایید. بدین منظور کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نموده و در صفحه باز شده بر روی Install Script کلیک نمایید. سپس گزینه Install را انتخاب نموده و پس از آن افزونه آماده استفاده می باشد.

دریافت

به منظور استفاده از افزونه فایرفاکس ابتدا باید افزونه Tampermonkey را نصب نمایید. بدین منظور توسط مرورگر فایرفاکس این لینک را باز نموده و بر روی Add to Chrome کلیک نمایید. سپس افزونه بر روی مروگر شما نصب خواهد شد.

پس از نصب افزونه فوق، بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا اسکریپت بر روی رایانه شما ذخیره شود. سپس وارد منوی Tools -> Extensions شده و فایل دریافت شده را به این محل کشانده و رها کنید تا نصب شود. هم اکنون افزونه آماده استفاده می باشد.

دریافت

PaperDL © 2012 -